Баня і Сауна

Баня і сауна

На території до Ваших послуг баня на дровах. Це дерев’яний двоповерховий будинок. В ньому знаходиться баня, два басейни, кімната відпочинку і два номери з кондиціонером, телевізором та санвузлами. Один басейн контрастний з холодною водою, другий для плавання. З бані є вихід до озера та на терасу.

Всім гостям при бронюванні сауни чи бані на 3 години, четверта в подарунок

Сауна відома всьому світу завдяки тим здоровим приємним відчуттям, які вона дає людині. У результаті природної реакції на спеку кровоносні судини на поверхні тіла розширюються, викликаючи, таким чином, більший приплив крові до шкіри. Гаряча шкіра швидко нагріває кров, проводячи тепло глибше всередину тіла. У процесі виділення поту, кислоти і різні забруднення видаляються з крові, посилюючи можливості нирок фільтрувати відходи життєдіяльності.

Після кількох походів в сауну, пори, які були закриті роками, можуть відкриватися і очищатися від залишків старої косметики, бруду і бактерій, що впливають на появу прищів. Відмерлі клітини шкіри відокремлюються і їх можна легко відшкребти мочалкою.

Розслаблення, яке дає прийняття сауни, сприяє хорошому сну. Відновлення сил в сауні є справжнім благословенням для людей, залучених до занадто швидкого, стрімкого темпу сучасного життя.


Ціна оренди бані/сауни

на добу – 2500 грн;
на пів доби – 1500 грн;
на годину – 250 грн.


Орендувати баню/сауну