Телефонуйте: +380 (98) 4972105 (готель), +380 (67) 8565101 (ресторан)
с. Раковець, Пустомитівський район, Львівська обл. Переглянути на карті
Про нас

Дізнайтесь про нас більше

Відпочинок і оздоровлення

Посередині села Раковець, біля каплиці св. Михаїла розміщений розважально-відпочинковий комплекс «СЯНЯ» . Поєднання соснового лісу та озера неподалік, де можна половити рибу, дасть Вам змогу насолоджуватись свіжим, чистим повітрям з прохолодою озера.

intro1

сюди приїжджають люди, що потребують зцілення, молитви, духовного відпочинку. Місцевість з унікальною природою, гарною церквою на пагорбі та джерелом біля його підніжжя дає таку нагоду.

Перепочинок по дорозі до Львова

dzerelo

Розважально-відпочинковий комплекс «СЯНЯ» – знаходиться на околицях Львова (17 км.) по трасі Київ-Чоп (М-06) всього 8 хв. їзди від стадіону “Львів Арена”, на живописному березі озера поблизу соснового лісу у с. Раковець. Село знане для жителів Львівщини своїм Чудодійним джерелом – місце паломництва для прочан та прихильників здорового способу життя.

rest1

Одним з декількох напрямків діяльності комплексу «СЯНЯ», безперечно, є сауна . Нагадаємо Вам, що сауна є ідеальним засобом очищення шкіри та організму. Вона сприятливо впливає на серцево-судинну систему, нирки, м’язи, оздоровлює шкіру. Здоровій людині вона приносить тільки користь. Що ж до інших, то не варто буквально розуміти фінську приказку: «Сауною може користуватися кожен, хто здатний до неї дійти» .

Вибирайте, що кому подобається, любіть себе, стежте за собою, щоб бути завжди молодими душею та тілом.

Для постійних відвідувачів – система знижок.

 

Comments are closed.